Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-08, 15:48   #1881
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
J

Ja mam glinkę ghassoul z alvy i ta od Ciebie, zadnej roznicy pomiędzy nimi nie widzę. Po glince zielonej czy białej, skóra jest ładnie oczyszczona, uspokojona a ta ghassoul nie robi nic, zero jakiegokolwiek efektu. Probowalam nawet uzywac jako puder wykończeniowy (ze względu na fajny kolor, pomyślalam ze nie będzie efektu bielenia) ale też się nie sprawdziła, nie matuje w ogole. Zużywam ją teraz razem z rekawica kessa i czarnym mydlem i w tej roli sprawdza się doskonale, skóra jest idealnie gładka
Dobrze wiedzieć, nie będę wyrzucać pieniędzy w błoto.My to chyba mamy identyczny typ skóry

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Ja z L'orient miałam czerwoną beloun, bardzo fajna, ghassoul nie lubię w ogóle a miałam kilka.



S
A takie ma super opinie na KWC. Dobrze wiedzieć,że nie tylko moja skóra jest taka kapryśna
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora