Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapalenie jajników
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-08, 17:25   #23
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Zapalenie jajników

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
o loooosieeee... i co Ci da, ze ktos powie czy moze byc czy nie? chyba wazniejsze jest to, co Ci naprawde dolega. i akurat wiem na ten temat wystarczajaco duzo, zeby moc sie wypowiedziec.
powiedzialas ZBYT MALO zeby mozna bylo cokolwiek powiedziec.... bol jajnikow pojawia sie takze u zdrowych kobiet np w okresie owulacji. poza tym w przypadku zapalenia zwykle jest on bardzo silny, promieniuje na plecy, biodro, czesto towarzyszy mu goraczka, chociaz oczywiscie nie jest to regula. czasem dochodza do tego wymioty, omdlenia. bol ktory powraca od czasu do czasu raczej nie jest objawem zapalenia. jednak jesli jest uciazliwy moze swiadczyc np o torbielu. uplawy moga byc rownie dobrze objawem zapalenia pochwy. np grzybicznego. bol podczas stosunku jak najbardziej moze byc spowodowany stanem zapalnym wywolanym przez nadzerke, ktora u Ciebie zdagnozowano. wrozkami my nie jestesmy, nie napisalas nic konretnego, co Ci da takie gdybanie? bylas u 2 lekarzy, nawet nie powiedzialas jakie badania miala robione. jesli dalej masz watpliwosci-wybierz sie do kolejnego, zrob usg, wymaz z pochwy i badania krwi wykluczajace (lub tez potwierdzające) domniemane zapalenie jajnikow. i nastepnym razem zachowaj wypowiedzi jak ta powyzej dla siebie. chyba ze chcesz zostac forumowym 'trollem'

Nie bede swoich wypowiedzi zostawiac dla siebie tylko bede sie udzielac jak bede miala ochote na to tym bardziej ze zalezy mi na odpowiedzi i skoro zapytala czy moze to byc to naiwdoczniej mialam w tym jakis cel mialam robione badania a skoro nie chcesz odpowiadac na moje pytanie to nie wiem po co sie wogole udzielasz w moim temacie jak nie chcesz sie wypowiadziec to przemilcz,a swoje uwagi zostaw dla siebie i tyle, zebys czasem nie zostala "trollem" forumowym a objawy rowniez znam ale to jest choroba przewlekla i poczatkowo objawy moga nie wystepowac

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
przepraszam, lekarze nie wykryli zapalenia a my mamy to zrobic....?
faktycznie widac ze wiesz duzo, skoro na proste pytanie nie potrafisz znalezc odpowiedzi tylko jakies komentarze nie na temat piszesz. Skoro jestes tego zdania ze nie jestes w stanie udzielic mi na to odpowiedzi to nie wiem po co wogole pisalas ???

Edytowane przez Wenja
Czas edycji: 2009-11-08 o 17:26
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując