Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - miał być Guerlain a wyszło... co wyszło ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-02, 20:27   #15
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: miał być Guerlain a wyszło... co wyszło ;)

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Dziekuje za pozwolenie . Jasne ze bede do tych zdjec wracac.
Jezeli po tych wszystkich wypowiedziach Ty dalej nie jestes do niebiskiego przekonana to ja juz nie wiem..... .

PS. Pokazałam te zdjecia TZ- tez mu sie strasznie podoba . A tak swoja droga co Twoj małż mowił? Podobało mu sie?

PS2. Teraz to juz obowiazkowo codziennie takie makijaze musisz robic!!!!! I bez gadania!!!!

PS3. A nie chciałoby Ci sie stepu zrobic? Albo chociaz opisac mniej wiecej jak nakładałas cienie, bo studiuje liste kosmetykow i probuje to sobie jakos wyobrazic i nie wiem czy dobrze to widze. Ale wymagania, wiem wiem
no no Mloda - lista życzeń jak do gwiazdora
miło mi że się TZ -towi podoba faceci w sumie zazwyczaj dziwnie reagują na takie malowidła - mój też i owszem powiedział że lubi jak jest kolorowo

postaram się częściej coś mocniejszego na oczy "zakładać" i tu wstawiać

z tym stepem to raczej nie da rady - ja jestem noga w komputerowych sprawach - nie sklece tego ładnie a małż tak zawalony zdjęciami że sie nie zlituje
a poza tym chyba poruta by była - bo ja to nie jestem pedantka w malowaniu - maziam jedno na drugie i rozcieram i znów maziam - i tak aż jestem zadowolona
generalnie zaczęłam od wewnątrz - zielony ingota, potem od zewnątrz granat kryolana - potem sobie po środku maziałam turkusy...
na koniec rozcierałam od góry beżem;
i już zupełnie na koniec dałam troche białej satynki kryolana w wewnętrzym kąciku o czym zapomniałam wspomnieć w liście
na prawde nie ma tu pięknego i czystego krok - po - kroku

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

nie umiem tak zrobić zeby w jednym poście mi się wiele cytatów wyświetliło naprawde ciemna masa ze mnie
chciałam wam podziękować za pochwały, dzięki za komplement odnośnie włosów
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując