Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-06, 09:57   #4705
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Brąz mi jednak nie leży, do zielonego nie jestem przekonana (wystarczą mi zielone TŻta- ma tak niesamowicie zielone oczy, że to się w głowie nie mieści ).. Najchętniej kupiłabym jakieś rozjaśniające ale nie widzę jakichś fajnych
)
aaaaa hym rozjasniajacych nie widzialam, ale sa takie co stopniuja intensywnosc koloru to moze wezmiesz np zielone, takie jasne i lekko ci tylko zmenia kolor ? albo wpisz w google te soczewki rozjasniajace i moze akurat pojawi sie jakis sklep, ktory takie ma?
Cytat:
Napisane przez Eskel Pokaż wiadomość
Wg mnie specjalnie ciemne nie są, ale nie jest to zimowy puder dla bladolicej. Ja używam 03 głównie latem, chociaż można je fajnie rozjaśnić, zatykając palcem (przy aplikacji) dziurki od poszczególnych kolorów.
Też nie umiałam się zdecydować więc mam oba kolory

W razie potrzeby mogę jutro machnąć fotki.
eee to ja bladzioch nie jestem ale nie chce, zeby mi jakos widocznie skore przyciemnialy jak byc mogla zrobic fotke to bylabym wdzieczna bo tak to sie nie zdecyduje wogole czytalam, ze 02 sa bardziej rozowe, czyli niby nie dla mnie, ale ktos pisal, ze ladnie ozywiaja buzke
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nie klikać

Bo napiszę do truskawy, żeby ceny podniosła, bo w Polskce jak to w Polsce - poodgrażają się, a i tak zaraz wszyscy klikają
Dziewczyny w jedności jest siła
patrz jaki mejkapownia nam tutaj zamet rob!! zbic jej dupsko i od razu mniej klikania bedzie!
NIE KLIKAC!

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
E tam, od razu głupiejesz. Przyzwyczaiłyśmy się po prostu do wydawania kasy na Tru i tyle. Dorzuć do tego klimat "wrzucili promocje, więc trzeba brać, bo taaaaka obniżka" i zjawisko "wszystkie już wzięły, to i ja MUSZĘ kliknąć" i masz odpowiedź. Jedno i drugie niezdrowe, więc jak sobie to uświadomimy, to wszystkim nam wyjdzie na zdrowie.
a pozniej siedzi cos bo sie tego nie uzywa, albo okazuje sie, ze cos podobnego juz masz
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora