Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-18, 22:02   #832
ShaoYen
Raczkowanie
 
Avatar ShaoYen
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 96
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Tak czytam czytam i czytam i w końcu nie wiem jakie to są słowiańskie rysy
Ale chyba takie jak moje - tak usłyszałam, jak byłam za granicą, na Cyprze. Kobieta w recepcji była przekonana, że jestem Rosjanką, nawet zaczęła do mnie mówić po rosyjsku Potem wytłumaczyła, że to moje rysy ją zmyliły. A mianowicie: jasnobrązowe włosy o rudawym odcieniu, dosyć "szeroka" twarz, duże, okrągłe oczy w kolorze ciemnego miodu, wydatne usta, jasna cera bez piegów... To chyba słowiański typ?

Może później wstawię zdjęcie...

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez clevlen Pokaż wiadomość
przeczytalam caly watek i nadal mam watpliwosci co do mojego typu urody . Większosc mowi ze jestem slowianka inni ze holenderka. czy mozecie okreslic moj typ urody?? bede bardzo wdzieczna

Wydaje mi się, że nie masz słowiańskich rysów. Masz za drobną twarz i niebieskie oczy... Może raczej to są skandynawskie?

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Tak więc proszę Chodzi mi o sam kształt twarzy, oczu, ust... (o nos nie pytam, bo okropny jest;p)
__________________
It's a quarter after one
I'm all alone
and I need you now...

Said I wouldn't call
but I've lost all control
And I need you now...



Edytowane przez ShaoYen
Czas edycji: 2010-08-18 o 22:06
ShaoYen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując