Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasza twarzowa - biochemiczna, sprawdzona top 5.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-27, 10:14   #332
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Nasza twarzowa - biochemiczna, sprawdzona top 5.

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
teraz ja;D nie sadze ze sie zmieszcze w 5

1. hydrolat oczarowy
2. aspiryna zarowno jako tonik jak i maseczka
3 podklad apteczny pharmaceris f ( kolor sand)- ideal! nie tworzy maski ,dobrze kryje, nie zapycha, nie daje plaskiego matu a taka satynke lub lekki glow lagodzi zaczerwienienia i leczy podraznienia. jedyny ktory gdy bylam na izoteku mnie nie szczypal a po zmyciu cera wygladala lepiej po niz przed aplikacja! NAWILZA! nie wchodzi w zmarszczki! a twarz w nim wyglada jak bez jakiegokolwiek podkladu! u niektorych moze byc problem z jego trwaloscia jednak wystarczy utrwalic skrobia po nalozeniu i po krzyku obecnie bedac na mineralach sluzy mi jako korektor pod oczy i na wieksze zaczerwienienia ( np po kwaszeniu ). i najlepszy jest!

4 .kwas salicylowy - w mojej mieszaninie w olejach naturalnych o stezeniu ok 10% ktory co wieczor uzywam do mycia twarzy w sposob podobny jak w metodzie ocm ( z tym ze omijam oczy). rewelacja ! twarz gladka i miekka do tego nawilzona oczyscza pory (przynajmniej u mnie ) za to mimo stezenia nie powoduje luszczenia

5. puder perlowy z bu na syfki i podrqaznienia oraz na zluszczone miejsca po kwasach sciaga, ujednilica koloryt, rozjasnia zaczerwienienia uwielbiam

6. oliwki hipp i babydream cena smieszna a jakosc powalajaca

7. olej jojoba zloty- nie lubie sie kremowac przed nakladaniem mineralow, ale jednak bez nawilzenia mineralki wygladaja zle na moim ryjku. dlatego na oczyszczona i sucha twarz nakladam olej, masuje kilka minut nastepnie ciepla, wilgotna mikrofibra scieram nadmiar skora po takim zabiegu wyglada rewelacyjnie a nineraly wygladaja super!( tak samo uzywam nie raz babydream i hipp)

8. keratyna hydrolizowana ratuje moje wlosy z najgorszych opresji
musze dopisac

effaclar k na przemian z serum flavo c z bu na noc mmmmmm
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując