Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-11, 21:53   #782
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Kochane nie chce robić antyreklamy ani nic z tych rzeczy
bo Kitka stosuje i jej pasuje
ale ja długo jechałam na masce od stycznia i teraz widzę że włosy jednak lepiej moje wyglądały po masce niż po tej właśnie odżywce którą od 2 tyg. stosuje może kwestia tego że przyzwyczaiły się nie wiem na prawdę ale nie kupię już tej odżywki bo moim nie służy
Nie no jaka tam anty reklama.. jednak nie jest to szczególnie budujące co piszesz
Trudno - może nie będzie tak źle, a nawet jeśli to jakoś mam nadzieję wytrzymam

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja na fb mam wszystko poblokowane co sie da Nie powiem bo gram np w coś i mam znajomych jakiś tylko takich wirtualnych to też mam tak poblokowane ze nie widza nic.
Bardzo mądrze

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
No tak..wiadomo, ze imprezy, piwko, znajomi to wszystko jest dla ludzi sama lubie wyjsc, spotkac się ze znajomymi, isc do klubu czy na domówkę, także nigdy nie zabraniałam i drugiej osobie
problem pojawia się wted, gdy alkohol zaczyna grać pierwsze skrzypce...
w pierwszym zwiazku sparzyłam się i od tego momentu jestem strasznie przewrazliwiona na punkcie alkoholu do dzis jak poznaje faceta i zauważam, że lubi sobie wypic to jest odrazu skreslony...
nie zamierzam sobei marnować zycia
Też tak uważam, wolałabym być sama niż użerać się z kimś często ludzie są ze sobą bo są ze sobą już tyle lat, że przyzwyczajenie mylą z miłością, lub boją się że zostaną sami - i tkwią w związkach bez przyszłości - a przecież nie tędy droga

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-07-11 o 21:55
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora