Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-26, 19:43   #2317
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
nie mów mi że Alien jest podobny do Manifestoja jakoś nigdy go nie wąchałam , bo nigdy nie mogę trafić na tester, ale tak z góry założyłam, że to jakiś zapach bardziej idący w strone Opium, a akurat była dzisiaj 30 Aliena i się zastanawiałam czy nie capnąć, bo stwierdziłam, ze jak mi się nie spodoba, to na bank zaraz chetnego na nie znajde, ale odpuściłam.
dla mnie te moschino to taki zapach w stylu dyzodorantu Hannah Montana za 12 zł w upały zadusić można ludzi w komunikacji miejskiej tym bankowo, ale właśnie w takie dni jak teraz kiedy słoneczko się powoli zbliża ale jadnak wciąz jest chłodnawo, to spryskam się takimi landrynkami i od razu czuje jakby były wakacje
Moim zdaniem nie jest podobny to też dla mnie kategoria ciężkich zapachów, ale na Aliena muszę mieć "dzień" a Manifesto wydaje mi się łatwiejsze w odbiorze, w Alienie mocno wyczuwalny jest jaśmin, i jest cięzki lepiej przetestuj w sumie każdy nos jest inny i dla Ciebie Moshino moze zadusić otoczenie w lecie a moje pierwsze skojarzenie to odświeżacz taka oranżadka

Soph u mnie też nie było już prawie nic dzień wcześniej wziełam DKNY Pure, Roberto Cavalli i Belle d'Opium i z tych bardziej jestem zadowolona
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2014-03-26 o 19:45
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora