Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-19, 00:36   #1142
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
U mnie akurat jest odwrotnie , wszyscy sie mnie pytaja co robię że mogę pozwolic sobie na dosc rzadkie mycie wlosow a dobry ich wygląd i zapach. Przekazalam niektorym kolezankom te informacje i z tego co wiem tez udalo im sie wydluzyc czas miedzy myciem wloskow .Takze to nic niemozliwego i wcale nikt od nas nie ucieka


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Star nie pisałam o Twoich włosach poza tym nie znam ich z reala a moja koleżanka miała je tłuste, do ramion, tłuste strąki i tak naprawdę w nosie mam to jak często kto myje włosy, bo przecież nie pytam się o to ludzi ale gdy widać ich nieświeżość, delikatnie mówiąc, no to sama rozumiesz moje zapytanie odnośnie jej teorii

Mam też bliską koleżankę, która ma tak suche, kręcone, śliczne włosy, że może je myć i raz na 3 tyg. bo, jak twierdzi: nie przetłuszczają się, a tylko kurzą i po prostu nie z potrzeby estetycznej a higienicznej myje je dużo częściej

Ja nakładam maski, olejuję i nie wyobrażam sobie rano nie umyć włosów, owszem mam czasem dzień, gdy np. zaśpię i wtedy wiążę włosy w kitkę lub spinam, ale "czuję" ich nieświeżość, choć tego nie widać
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora