Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-10, 00:47   #2946
stokrotka1223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Pomóżcie
Mam cerę suchą, po zabiegach i maściach jest delikatna.
Potrzebowałabym dobrego podkładu kryjącego, lecz który nie będzie tworzył maski i efektu matu oraz dobrego korektora. Aktualnie używam kamuflażu catrice, ale on u mnie jest za bardzo widoczny, wchodzi w zmarszczki itd, nie nadaje się do suchej skóry. Korektor potrzebuję pod oczy oraz żeby zakryć zaczerwienienia i blizny. A teraz najważniejsze - odcień, spróbowałam kilku próbek oraz kupiłam kilka podkładów. Przykładowo Ingrid Ideal Face odcień 15 (naturalny) jest o wiele za ciemny, tak jak Revlon odcień 180. Natomiast Revlon 150 jest odrobinę za ciemny/różowy ( a to może przez starą próbkę?). Lirene City Matto dcień 203 (jasny) też jest za ciemny. Każda próbka podkładu okazuje się za jasna, różowa, albo ciemna, w dodatku podkreślają suche skórki i nie kryją ;/ Kiedyś używałam La roche i Vichy ale odcienie też albo za jasne, albo za różowe albo ciemne, w dodatku były ciężkie i pokazywały rozszerzone pory

PODSUMOWANIE CZEGO SZUKAM:
- marzy mi się satynowe wykończenie
- kryjący podkład bez efektu maski i matu, ukrywający rozszerzone pory
- odcień zbliżony do 150 Revlon - odrobinę jaśniejszy, bez różowych tonów, najlepiej w kolorze ziemistym
- kryjący korektor pod oczy, na zaczerwienienia i blizny

Edytowane przez stokrotka1223
Czas edycji: 2015-03-17 o 00:58
stokrotka1223 jest offline Zgłoś do moderatora