Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne szaleństwo z kolorami - pomóżciemi proszę w wyborze :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-12, 14:09   #47
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Jesienne szaleństwo z kolorami - pomóżciemi proszę w wyborze :)

Cytat:
Napisane przez ameska Pokaż wiadomość
Co do odżywiania to mam WAXa, kokosek Kallosa, serię L'oreala Apsolut Repair, jakieś ampułki z Kadusa, odżywkie te "końskie" i serię dla brunetek J. Fridy więc też jestem nieźle zaopatrzona Nafta mi do gustu nie przypadła więc nie wiem co z tymi olejkami, ale na próbkę zawsze jestem chętna
Czyli to co najważniejsze masz. Ja nafty też nie lubię i nie stosuję, za bardzo mi śmierdziała, nie chciała mi się zmywać z włosów, w ogóle nie i już. Olejów używam takich - KLIK ! - mam milion różnych, i właściwie tylko to trzyma mi głowę w ryzach, inaczej dawno miałabym siano i tragedię. Tak więc jak sobie jakiś olej wymyślisz to daj znać, mogę Ci odlewkę zrobić. Poza tym zrobiłam zakupy na Thanathosie, więc mam proteiny, mleczka itepe więc też mogę posłużyć.

Cytat:
I już tak mi tego farbowania nie wypominaj i Truskawkową nie strasz, bo miałam przerwę trzymiesięczną i miały szansę odetchnąć
Ja na weekend wyjeżdżam zaraz więc się więcej nie odzywam A Truskawkowa może Cię oszczędzi, ma do Ciebie słabość jak widać
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując