Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prostowanie włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-03-22, 20:28   #107
ashley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4
Re: prostowanie włosów

Mam duży problem. Mam grube włosy obcięte do ramion. Najgorsze jest to że nie moge ich wyprostować niczym. Najgorzej się falują przy uszach. Kupiłam ostatnio mleczko do prostowania włosów Loreal i zaczęłam prostować je prostownicom, jednak za pół godziny się zaczęły falować. Naprawde nie wiem co zrobić myślałam żeby poddać się zabiegowi X-tenso, ale jest on dość kosztowny i niewiem czy skuteczny. Protownica której używam jest firmy Clactronic. Proszę o pomoc, gdyż już niewiem co mam zrobić zrobić ztymi włosami.
Grażyna napisał(a):
> tak , tylko ze gofrownica "łamie" wloski czyli daje taki efekt, zelazko prostuje, wygladza , stosujac odpowiednich srodkow zabezpieczajacych nic sie nie dziaje, a prostownica ceramiczna to marzenie!!
> wejdz na watki - prostowanie wlosów, duzo tam pisalismy o zabiegu i sprzecie do tego potrzebnym

Grażyna napisał(a):
> tak , tylko ze gofrownica "łamie" wloski czyli daje taki efekt, zelazko prostuje, wygladza , stosujac odpowiednich srodkow zabezpieczajacych nic sie nie dziaje, a prostownica ceramiczna to marzenie!!
> wejdz na watki - prostowanie wlosów, duzo tam pisalismy o zabiegu i sprzecie do tego potrzebnym
ashley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując