Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-27, 19:45   #867
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
Dziewczyny co powiecie o kremie Yedam, Yun Bit Yun Jin Gyeol Firming Cream ? ktoś używał? polecacie? Nada się do cery problematycznej zanieczyszczonej i łatwo zapychającej się?
zamawiam regularnie, bardzo go lubię, świetnie nawilża! mam cerę naczynkową mieszaną. super się sprawdza pod bb kremy, jest faktycznie treściwy, ale, tak jak piszę, mnie krzywdy żadnej nie zrobił… czy leczy nie wiem, bo bardzo rzadko coś mi wyskakuje (a może to też trochę dzięki niemu? )… zachwycona tym kremem zamówiłam też wersję ślimakową (i tutaj akurat coś mi powyskakiwało, ale dopiero w połowie opakowania, więc nie wiem czy to to jest powodem ) i konsystencja też sympatyczna, taka żelowa, ale bardziej treściwa (taki gęsty żelo-krem, nie wiem jak to opisać). jak widać, każdemu co innego pasuje, także nic tylko próbować - zachęcam do aukcji, udaje się kupić czasami za 1/2 albo 2/3 ceny, zawsze to jakiś grosik na coś innego azjatyckiego
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując