Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-13, 16:51   #1099
kamila0404
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 34
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Hej dziewczyny. Ja mam a raczej juz mam prawie za soba ten problem. Ja mam trądzik i okropnie podobało mi się wyciskanie go. Ale w koncu zmadrzalam i tego nie robie. I juz tego nie przezywam tak bardzo jak mi cos wyskoczy, bo... UWAGA SŁUCHAJCIE UWAZNIE bo robie sobie maseczke z cebuli. Śmierdzaca robota z tym ale da sie wytrzymac. Robie ja zawsze wieczorem ok 30 min i rano wstaje wczesniej i jak widze ze cos mam do znowu robie to samo. Ale potem nalezy dobrze umys twarz woda.
A tak pozatym powiem wam dlaczego pryszcze wyskakuja. Po pierwsze jest to zwiazane z hormonami, np mi wyskakuja przed miesiaczka ale zwalczam je cebula. (Na poczatku nie bylam do niej przekonana, ale zdanie zmienilam diametralnie).
Po drugie, na rekach mamy duuuzo bakterii i jeak dotykamy dlonmi twarz to te bakterie zostaja na niej i tak sie tworza stany zapalne i wyskakuja niemili koledzy.
A co do blizn to ja uzywam od 2 miesiecy masc CEPAN i jestem z niej zadowolona. Buzie mialam okropnie "zorana". Mialam duzo blizn a teraz juz jest ich mniej. Jestem z tej masci zadowolona.

pozdrawiam :-*
kamila0404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując