Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-30, 09:09   #4445
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Jest to jakieś rozwiązanie. Może nawet wyjść ciekawie.
Jak tak się zastanawiam to z tego wychodzi już big cenowo
Próbki i próbki i nic tylko próbki Oszaleć można i wydać kasę...
Irytuje mnie te mieszanie, nawet jeśli jest to zmieszanie 2 podkładów tej samej firmy.
Kupię, zobaczę może nie podejdzie i problem z głowy.
Z AM jest mniejszy problem (pomijając same formuły) w porównaniu do A gdzie formuła fajna a kolory takie se.
Jesli nie masz duzego parcia na zakup, to zaczekaj na urodziny marki, bo na facebooku piszą, ze z tej okazji będzie dużo atrakcji.
Jeśli chodzi o ich formuły podkładów, to dla mnie
1. podkład kryjący, to największa porażka mineralna z jaka miałam do czynienia ( o dziwo Amilie w formule kryjącej jest ok)
2. podkład matujący jest ok, nie wysusza, ale tez nie daje super matu, czego tak naprawde nie lubię
3. podkład rozswietlający jest drobo zmielony, drobinki nie sa duze, ale sa bardzo widoczne w sloncu, krycie mniejsze niz w matującym. Wydaje mi się, ze to dobry podklad dla cer dojrzalych, ale tez szarych, bez zycia, bo ozywia cere. Uzywam tez tego podkladu, gdy chce troche rozswietlic aktualnie uzywany podklad (nawet innej firmy). Oczywiscie nie mieszam calych opakowan, tylko do porcji podkladu bazowego dosypuje szczypte rozswietlajacego Annabelle. Wydaje mi sie, ze warto miec probke rozswietlajacego w kolorze jaki nam pasuje, wlasnie w tym celu, niekoniecznie do samodzielnego uzywania.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora