Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-14, 13:24   #3570
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Dla Corii :


Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
Tak, jest dosyć gesty, ale łatwo się nakłada (jest taki patyczek do nakładania) i łatwo rozprowadza po twarzy. Ładnie usunął mi makijaż, aczkolwiek troszkę musiałam sie naświdrować przy oczach, ale wszystko elegancko zeszło. Zobaczymy jak z wydajnością bo to tylko 100g...
Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
Z oczami trzeba troszkę uważać, bo ja zaatakowałam troche zbyt natarczywie i wlazło mi troche do środka i zaczęło szczypać, plus taki, ze momentalnie po przepłukaniu dosłownie chwile wodą szczypanie ustąpiło całkowicie. Ale ładnie usuwa makijaż, naprawdę zacnie, nic nie zostało
Dodam jeszcze, że bardzo ładnie pachnie, przebiło się nawet przez zapchany nos. Nie wiem, czy kupiłabym w regularnej cenie, zobaczymy, czy będzie wydajny.

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Którą wzięłaś?
rozświetlającą
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując