Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowy smok, czyli oderwanie od klasyki ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-26, 13:26   #37
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Brązowy smok, czyli oderwanie od klasyki ;)

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
To świetnie, bo ja też kocham takie żywe i intensywne barwy (na razie jeszcze tego nie ujawniłam za bardzo, ale mam już kilka gotowców na dysku do opublikowania ) i też latam w tym po ulicach Oczywiście porównuję tylko preferencje kolorystyczne, bo daleko mi do Twojej techniki, ale fajnie, że jest ktoś, kto też uważa, że dzienny nie musi być koniecznie delikatny i koniecznie szary/brązowy/beżowy
A dzisiaj wybieram się na małe zakupy i jak dostanę bakłażanowy eyeliner to w planie mam makijaż 'Marakuja' (pomysł podsunięty przez Ishi ) - tyyyyle kolorów na jednym owocu No i może wreszcie przekonam się do fioletów
ooo baklazanowy liner mmmm ja mam w planach kilka linerow bo odkrylam pewna firme z cuuudna gama kolorystyczna..Nouba juz pisalam kilka razy u roznych dziewczyn bo na prawde sa genialne i chyba baklazana tez majai one tak piknie metalicznie polyskujatakie szalone oko jest hehe
a fioletyyy to trzeba lubiec tylko musisz swoje odcienie znalezc bo wiesz jak z fioletami..nie trudno o efekt zmczonego oka
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...





Edytowane przez Candy Killer
Czas edycji: 2009-06-26 o 13:29
Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując