Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-15, 08:23   #3759
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
a tu po chwili odpowiedz ze moga mi przetrzymac paczke, to chyba zamowie ten krem do ust ze specialsow, tak to mialam opory bo nie chcialam sie stresowac przed urlopem ani zostawiac komus sprawy tej paczki, bo niech by ja celnicy capneli
Celnicy raczej nie mają jak łapnąć, bo paczka wysyłana jest z UE (ze Szwecji). To obrót wewnątrzwspólnotowy, nie podlega cłu.

PS: Nie płaciłam ostatnio w złotówkach przez PP i raczej bym nie ryzykowała, chyba że masz potrzebę zaoszczędzić 1 PLN, ale potencjalnie się z nimi szarpać.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
napisalam do Tru o zwrot kasy - oczywiscie napisali ze musza to sprawdzic i odpisza jak najszybciej czy cos w tym stylu. czy mam czekac czy dalej pisac?

i do kogo najlepiej?
Jak do następnego dnia Ci nie odpiszą, to się przypomnij. Nie ma raczej znaczenia, do kogo napiszesz, bo wszystkie ich maile (nawet te zaczynające się od imienia) i tak trafiają do jednej skrzynki i odpisuje ten, co akurat ma dyżur... Swoją drogą ciekawe, od czego to zależy, że czasem sprawa idzie od razu do przodu, a czasem wysyłają te bzdety o "sprawdzaniu" -- udają, że nie wiedzą, że wysyłają starocie?
Sala jest offline Zgłoś do moderatora