Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-15, 19:43   #3779
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

Kicia, a moze perfumy jakies tez maja? pamietam, ze kiedys widzialam w stylu moa zamiast noa, albo Chanella
normalnie kopalnia zlota - na all sprzedawaj
Tak, tak ! SĄ !! Właśnie jakieś takie Chanejle, Lakosty... wszystko za grosze ! Jutro jadę po walizkę i wykupię wszystko, a potem opchnę na all

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wczoraj ojciec poszedł do sklepu i przyniósł małą jaskółkę
niby wszystko ok, troche lata, nakarmiona, napojona tylko jeden lol jest....ucieka ciągle i mi uciekła między szafki w kuchni! i lipa...szafki nie ma jak wysunąc a i ta szpara za mała żeby rękę włożyć! i za cholerę nie mam jak jej wyciągnąć! zadzwoniłam do ojca, ma przyjechać i będziemy coś kombinować:/ ja to mam pecha....
Ja myślę, że powinniście może ją zostawić w spokoju i za jakiś czas spróbować ją wyciągnąć. Jak jej nic nie jest, to sama wylezie i wtedy jakoś złapać ją w ciemny worek, a potem może do weterynarza dać? Poza tym- ptaków ani innych dzikich zwierząt nie powinno się brać ani do domu, ani na ręce ani nic :/ Jeśli jej matka będzie szukać, to przez "nowy zapach" (jakiego się nabawiła przez kontakt z człowiekiem) nie pozna go i porzuci. Także nie wiem czy to był dobry pomysł..
Cytat:
Napisane przez jennifer2006 Pokaż wiadomość
Boję się kupować na allegro i ebayu, bo tam są podróbki.

Wracając do tego "Moon beam" Benefita to pytam się, co to za wielka zniżka, jeśli na strawberry.net kosztuje on 87.50 zł a na oficjalnej stronie Benefita kosztuje on 24 $, czyli ponad 70 zł. Czy ja czegoś nie rozumiem i źle pojmuję słowo "discount"?
Strawberry się b. opłacało jak dolar stał nisko i nie było dodanej durnej opłaty VAT (czy jak oni to sobie teraz argumentują). Na chwilę obecną faktycznie sporo rzeczy wychodzi drożej/podobnie niż w sklepach (np. jakiś tusz Bourjois za 74zł ) ale bywają niezłe promocje..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora