Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-16, 16:36   #1905
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
noo powinnam miec XS, ale juz nie było ;/
jak sie obciagnie to w sumie git. No i 40 zł tylko..żal było nie brac
zostaw ładna

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Wstawiam fotki trochę niewyrażne bo robione telefonem.. paseczki są czarno białe. Proszę o szczere opinie, nie poszerza mnie? Lepiej wygląda związana z boku czy z tyłu?
lepiej z tyłu i tak jak dziewczynki napisały skróć ją troszkę

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
hiehiehie tylko tż wróci z kurczaczkiem i idę robić chicken roasta
taką pyszniastą potrawę indyjską
zjadłabym... chociaż nie wiem co to :P

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość

Dziewczyny z Warszawy mam pytanie
słyszałyście opinie o AON - Akadamii Obrony Narodowej może macie tam jakiś znajomych którzy tam studiują?
moja koleżanka tam studiuję i jest bardzo zadowolona ! Mówi że konkretni ludzie ją uczą, często wojskowi i co ona tam jeszcze mówiła nie pamiętam wiem że jest zadowolona i ja też prawie Warszawianka

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
studentów stamtąd nie znam, ale mój TŻ był kilka razy na konferencji i mówił, że fajnie

chciałam Wam pokazać moje kłaki, ale jakoś nie mogę uchwycić koloru albo za ciemno albo jakiś cień pada czy coś może jutro ktoś mi cyknie albo później

Bunny
rób foteczki, rób
kłaki kłaki kłaki ja chce kłaki a te fotki co dodałaś teraz na blogu to już włoski z c10? ejjjjjj ! ładna ta tunika do dżinów


byłam dzisiaj w deichamnnie nic ciekawego, patrzę stoją bucik te co macie jaśniutkie i i przymierzyłam jezuuuuuuu ! zakochałam się normalnie na maxa !!!!!!!!! chciałam je kupić ale był ostatni numer - mój rozmiar i były brudne bo z wystawki... smutno ! :/
Kitka mogę Ci ukraść ich zdjęcie z bloga? chce pokazać koleżance, żeby mi kupiła w pewnej galerii o te bym chciała zapożyczyć

http://4.bp.blogspot.com/-OY2d9sizSf...s1600/but1.jpg
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora