Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-16, 16:43   #1908
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość

fajne ciuszki i spódnico bluzka też fajna



mama powiedziała ze nie ma humoru na robienie mi warkoczyka a jak już zrobiła to za gruby z jednej strony i powiedziała ze nasptepnym razem... no ciekawe kiedy zawsze tak z nią jest.. kurcze jakby nie ten wakocz to tż by mi to zrobił a tak muszę sie prosić

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------




ale nie drogo!!! u mnie to takie sukienki minimum 40zł podoba mi sie ta czarna i fioletowo czarna

ja widziałam cudną sukienkę ale 180zł i nie wiem czy kupić nie stać mnie ale zakochałam sie w niej
no wlasnie tam sa ciuchy albo tanie albo w cenach takich srednich, jak na targu/rynku. ale wybor jest przeogromny-od majtek po plaszcze
bo to jest wielka hala z wieszakami i dzialami- nawet buty sa!
i obok sa przymierzalnie wiec mozna lazic caly dzien i mierzyc do woli
wiesz ja bym tyle za sukienke nie dala chocby byla ze zlota
bo mam taka mysl ze ja robili chinole, jej wartosc to kilkdziesiat zl a ktos sobie niezle na tobie zarabia

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jasne, podpytam
mój TŻ chyba zarządzanie wykłada dokładnie nie wiem, za dużo tego

haha pistolet do baniek, ja też chcę!
u mnie dni E-g są od jutra i ma być De Mono, Ania Dąbrowska, Monika Brodka i Ewa Farna, jacyś tam jeszcze, ale tych zapamiętałam

Bunny ciemne jakieś Twoje fotki ale z tego co dostrzegłam to ta czarna sukienka jest świetna ii majcioszki oczywiście
ciemne bo w przedpokoju-tylko tam mam lustro a bez lustra fot nie zrobie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Bunny fajne zakupy, najbardziej podoba mi sie ta czarna i fioletowa/niebieska kiecka
dzieki!

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
A ja już po egzaminie

Bunny super zakupki i figura
ja tez mam ochote na jakis shopping i jeszcze teraz wyprzedaze
co wy z ta figura normalna mam chyba...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora