Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Codzienne Jadłospisy XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-02, 15:27   #4981
Bloody_
Rozeznanie
 
Avatar Bloody_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 676
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XIV

Cytat:
Napisane przez kropka001 Pokaż wiadomość
hej jestem tu nowa ale chciałabym aby ktos ocenił mój jadłospis
Sniadanie: 2 jaja na miekko pomidorki koktajlowe pół grachamki grahamka mogła wpaść cała- w końcu to śniadanie i powinno być solidne. możesz dodatkowo posmarować ją cienko masłem, dać jakąś dobrą wędlinkę np. drobiową i warzywa.
2 sniadanie: czeresnie same owoce to nie jest posiłek. jako przekąska ok.
Obiad: 3 ziemniaki piers z kurczaka grillowana bez tłuszczu brokuły okej. w ramach urozmaicenia zamiast ziemniaków możesz też jeść kasze/ brązowy czy dziki ryż/ makaron pełnoziarnisty.
po0dwieczorek: jogurt actiwia wisniowa takie dosładzane jogurty na redukcji out, a tym bardziej w późniejszych godzinach. jedz jogurty naturalne, a najlepiej z nabiału wybieraj serki homo/ twarogi/ serki wiejskie, bo mają najwięcej białka. do tego dorzuć garść jakichś orzeszków czy pestek (źródło NNKT) i idealny podwieczorek na R.
kolacja?: 2 kromki razowca z serem białym i dzemem niskosłodzonym ten dżem to tak nie bardzo i w dodatku na kolację. lepsze byłyby jakieś warzywa. i chleb możesz posmarować masłem, bo wierz mi, ze zbytnie ucinanie tłuszczy na R to nie jest dobry pomysł. poza tym większość dziewczyn na R twierdzi, że łatwiej chudną jedząc wieczorem białko, warzywa, ewentualnie tłuszcze. czyli najlepiej kieruj się zasadą: im później tym mniej węglowodanów. chyba, że na obecnym jadłospisie chudniesz to narazie pozostaw też te wegle w późniejszych godzinach.
a wiec?
może skusisz się na owsiankę na śniadanie? bo masz pieczywo i na śniadanie i na kolację. proponuję Ci np.
1śn.: owsianka z serkiem wiejskim i owocami;
2śn. kanapkę lub dwie z chleba razowego, z masłem, wędliną i warzywami + owoc;
obiad: wegle + mięcho/ryba + warzywa, czyli tak jak u Ciebie powyżej ;
podwieczorek: serek homo + orzechy/pestki;
kolacja: jajecznica z warzywami/omlet z warzywami i wędliną/ serek wiejski z warzywami/ tłusta rybka np. makrela albo tuńczyk wsw +warzywa

to tylko propozycja. kombinacji może być wiele.
__________________
It matters not how strait the gate,
How charged with punishments the scroll,
I am the master of my fate:
I am the captain of my soul.


Bloody_ jest offline Zgłoś do moderatora