Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-22, 00:30   #2404
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Coś dla Oli - Marylin na polikach. Szukam jeszcze Play
Corii, jak cudownie!!!

---------- Dopisano o 01:27 ---------- Poprzedni post napisano o 01:23 ----------

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
To może na współę wezmiemy, muszę o nim poczytać.
Tylko jak odmierzyć te 100 ml?
(...)
Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Jestem chętna A jak odmierzyć? Hmm, najłatwiej chyba przełożyć do słoiczka po 50 ml kremie, tzn do dwóch. Tylko pewnie nie masz dwóch pustych słoiczków? Albo jednego 100 ml?
Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Waga kuchenna bo pojemniki są różne niby 100ml produktu a zajmuje połowę opakowania.
Najlepszym rozwiązaniem jest waga laboratoryjna.

Co do pojemniczków to w aptece można kupić takie pojemniczki w których dają maści robione. Koszt ok 1zł za 100ml a za 50ml 50gr. Wiem że nie we wszystkich aptekach takie pudełka sprzedają ale studentom u mnie w szpitalu bez problemu dają.

Fajna jest ta maska nawilżająca? Może i ja bym się skusiła na 50ml O ile by się coś dla mnie znalazło


Halo halo, nie olewać mnie proszę!:
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
(...) Kto ze mną weźmie taką maseczkę Decleor z Truskawy na pół?
Nie muszę mieć oryginalnego opakowania. Ma świetne opinie na KWC.

Jutro zamawiam tą maseczkę, wystarczy mi nawet 50ml. Jeśli jesteście chętne na podział, to piszcie na PW. Odmierzę zapełniając czysty pojemniczek, np. z apteki, 50ml, czy ile tam.

---------- Dopisano o 01:30 ---------- Poprzedni post napisano o 01:27 ----------

Mam zniżkę 20%.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora