Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaburzenia hormonalne (PCOS, schorzenia nadnerczy i tarczycy)- wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-22, 15:17   #20
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Zaburzenia hormonalne (PCOS, schorzenia nadnerczy i tarczycy)- wątek zbiorczy

Jestem
Niedoczynność tarczycy zdiagnozowana,w trakcie diagnozowania PCOS (ciężki żywot przez lekarzy ).
Jeżeli chodzi o lekarzy to ja NIE POLECAM dr.Teresy Orwat Katowice, nie polecam również Zbigniewa Nowaka Katowice,polecam natomiat ginekologa Aneta Walaszek Gruszka (chętna do pomocy, miła ,sympatyczna ) i endokrynologa dr. Michała Kokot Katowice
Jeżeli chodzi o moje "objawy" no to na pewno przez niedoczynność ospałość,uczucie zimna..nieregularna miesiączka sama nie wiem czy to PCOS czy niedoczynności,zobaczę po tym jak leki na niedoczynność zaczną pracować .
Trądziku nie mam,okazjonalnie jakiś pryszczyk ,góra dwa nadwaga-nie,raczej niedowaga włosy,wypadają wg mnie w normie,bo są dłuuuugie .
Jeżeli chodzi o leczenie PCOS,to póki co nie lecze,bo jestem w trakcie diagnozowania no i łudzę się ,że jak "uleczę" tarczycę to problem zniknie,bo badania hormonalne zrobiłam w złym dniu i nie wszystkie więc MOŻE ? to nie PCOS
Mam nadzieję,że oprócz zasmucania się tutaj i pisania wyników,porad etc. będziemy sobie też tutaj "odpoczywały" .
No właśnie dziewczyny kiedy występuje niedoczynność od braku jodu w pożywieniu? przy jakich parametrach? czy przy dobrym ft3 ft4 usg i przeciwciałach można uznać,że powodem może być brak jodu po prostu z pożywienia ?
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r



Edytowane przez LoLcIa123
Czas edycji: 2012-12-22 o 15:35
LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując