Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-05, 16:40   #1598
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez didaska Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Jak widzę wątek już zupełnie wygasł i nie wiem czy dobrze robię odświeżając go,ale nie chcę zakładać nowego,a ten jest chyba odpowiedni do zadawania pytań .
Mam 16 lat,na mojej twarzy pojawiło się już kilka zmarszczek. Chciałabym zapobiegać fotostarzeniu skóry i zacząć stosować filtry. W moim mieście w żadnej aptece nie mogę dostać próbek,a nie chcę od razu szaleć inwestując w drogie filtry ,bo mogą się one nie sprawdzić (jak te tanie z resztą). Póki co mam zamiar sobie kupić ten produkt:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...rsja-2012.html
Na allegro są też w pojemności 100 ml ,ale jest napisane,że dla dzieci albo,że do ciała. Czy to ma jakieś znaczenie?
Kolejna sprawa,może troche głupia,ale w jaki sposób nakładać skrobię na twarz?Mam się nią obsypać czy jak?
No i jeszcze jedno pytanie- myślicie,że warto spróbować kremu Ziaja med spf 50+? Wiem,że jest tani,ale dużo osób go chwali i zastanawia mnie czy da taką samą ochronę jak te filtry z wyższej półki.

Jeśli takie pytania już były to z góry przepraszam,jestem w trakcie czytania wątku,mam zamiar przeczytać cały, ale bardzo zależy mi na odpowiedzi na te pytania
Te dla dzieci nie mogą zawierać pewnych filtrów, natomiast filtry do ciała często mają taki sam skład jak do twarzy. Co do filtrów to że coś jest tanie nie znaczy że ma być złe. I właśnie Ziaja temu dowodzi. Sama mam, używam i polecam. Nie będę też już się rozpisywać na temat UVA (a skoro ma to być ochrona przed zmarszczkami to te promieniowanie interesuje cie najbardziej), ale w Ziaji ochrona przed nimi jest naprawdę dobra. Biorąc pod uwagę, że im większa ochrona przed UVA tym tłustszy filtr (popatrz na LRP- mają jedne z wyższych wskaźników PPD a tłuste że nie da się nic na nie nałożyć, nie mówiąc o przepisowej ilości).
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora