Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-05, 22:10   #1606
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Jak to z tymi filtrami?

Cytat:
Napisane przez didaska Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Jak widzę wątek już zupełnie wygasł i nie wiem czy dobrze robię odświeżając go,ale nie chcę zakładać nowego,a ten jest chyba odpowiedni do zadawania pytań .
Mam 16 lat,na mojej twarzy pojawiło się już kilka zmarszczek. Chciałabym zapobiegać fotostarzeniu skóry i zacząć stosować filtry. W moim mieście w żadnej aptece nie mogę dostać próbek,a nie chcę od razu szaleć inwestując w drogie filtry ,bo mogą się one nie sprawdzić (jak te tanie z resztą). Póki co mam zamiar sobie kupić ten produkt:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...rsja-2012.html
Na allegro są też w pojemności 100 ml ,ale jest napisane,że dla dzieci albo,że do ciała. Czy to ma jakieś znaczenie?
Kolejna sprawa,może troche głupia,ale w jaki sposób nakładać skrobię na twarz?Mam się nią obsypać czy jak?
No i jeszcze jedno pytanie- myślicie,że warto spróbować kremu Ziaja med spf 50+? Wiem,że jest tani,ale dużo osób go chwali i zastanawia mnie czy da taką samą ochronę jak te filtry z wyższej półki.

Jeśli takie pytania już były to z góry przepraszam,jestem w trakcie czytania wątku,mam zamiar przeczytać cały, ale bardzo zależy mi na odpowiedzi na te pytania
tego filtra z linku juz raczej nigdzie nie znajdziesz
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora