Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak wziąć kredyt hipoteczny?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-24, 19:04   #151
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Jak wziąć kredyt hipoteczny?

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości - jakie Wy miałyście wymagania dotyczące swoje własnego mieszkania? Z pewnością były jakieś punkty, które bezapelacyjnie TA WYMARZONA nieruchomość musiała mieć.
Po pierwsze osobna kuchnia (bo nienawidzę jak cały dom śmierdzi jak coś mi się przypala - a że jestem zapominalska to zdarza mi się to czasem). Po drugie - oddzielna łazienka i wc, bo nie ma to jak pełny pęcherz kiedy ktoś siedzi w wannie.
A po trzecie - trzy pokoje z których co najmniej jeden będzie na tyle duży, żeby pomieścić salon z ew. dodatkowym łóżkiem w razie w.
Jeśli chodzi o lokalizację to zależało nam na konkretnym fragmencie miasta, żeby nie mieć daleko do pracy (przeprawa przez Wisłę w godzinach szczytu to nawet dodatkowa 1h w korkach). No i żeby dzielnica była spokojna i cicha.
Nie chcieliśmy też mieszkania na parterze ani na samej górze. Zależało nam też na ekspozycji choć częściowo na południe (mamy wsch-pd).
Ważne były też dodatki, tzn miejsce w garażu podziemnym i piwniczka.
Z dodatkowych atutów, które udało nam się uzyskać a które były tym, co przemówiło za tym konkretnym mieszkaniem - łazienka na tyle duża, że mamy i wannę i prysznic, wielki balkon i dodatkowa przestrzeń w której udało nam się zabudować 4m2 garderobę

Edytowane przez paula54
Czas edycji: 2016-01-24 o 19:05
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując