Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-16, 21:47   #356
potopmanganu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 20
Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY

Zupełnie niepotrzebne złośliwości, a wie pan, z jakiego względu? Ano z takiego, że znalazłam te informacje i wszystko sobie policzyłam, natomiast uwzględniam jeszcze jedną rzecz — że zeszłoroczne matury były dość charakterystyczne i na wielu uczelniach znacznie pozmieniały progi punktowe. Uznałam, że być może na tym forum znajdują się osoby, które orientują się w corocznym odchyleniu progów punktowych lub w trudności dostania się na FiR. Naturalnie zdaję sobie sprawę, że nikt nie jest w stanie przepowiedzieć przyszłości, szczególnie, że mam wrażenie, że w tym roku będą różne zawirowania w kwestii rekrutacji. Mimo to w sporych nerwach napisałam owego posta, pewnie w niektórych aspektach niezbyt przemyślanego. Jednocześnie wciąż uważam pańską złośliwość za zupełnie zbędna Ale cóż, typowy wizaż.

Pozdrawiam
__________________
"słyszę jak byle kto mówi byle co do byle kogo"
potopmanganu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując