Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-01, 20:57   #120
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
To co mnie szczególnie kręci w tym pudrze to niezwykły sposób aplikacji. Ta pompeczka jak w klasycznych, stylowych perfumach...hmmm....

Jako że to cudo wypuszczają na sylwestra, to puder mocno błyszczy.....w ubiegłym roku to były takie czyste, złote drobiny....Może w tym roku będą srebrzyste. Dla odmiany
To prawda, opakowanie, otoczka- cudowna, buteleczki są przepiękne. Warto ją mieć dla samej przyjemości posiadania, mimo ze taki lśniący puder jest typowo imprezowy. Zobaczymy, jakie będa te drobinki, możliwe, że srebrne, sądząc po zdjęciu promującym linię...

Guerlainowi trzeba przyznać ze kolekcje pokazuje świetnie. Ja na co dzień nie jestem wielką fanką ich kosmetyków (a kilka mnie nawet poważnie rozczarowało) ale te limitowanki...cudo. Siedziałam już jak na szpilkach w oczekiwaniu tych nowości!

A co do kota i prezentacji... Świetnie rozumiem, bo właśnie (chociaz nienawidzę w domu durnostojek, wystawek i ozdóbek) w łazience mam wywalone na wierzchu wszystkie najpiękniejsze flaszki, fiolki, pudełka i kasetki i co rano się do nich śmieję
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując