Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-01, 13:58   #204
medunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 54
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
no włąsnie bylma wczoraj w Ricci u Maćka i powiem ze nie jsetm zadowolona niby pytał co i jak ma być ale to sie odbyo tak szybko ze nawet nie zauważyłam-za bardzo postrzepion ei wycieniowane, miało byc wyrażnie optycznie wiecej wlosow a jest gorzej:/ wczoraj mi si podobało a dzis już nie za bardzo mnie obchlastał a nie chcialam schodzic z długosci (włosy miałam do srodka kregosłupa). a na koniec potraktował mnie prostownica-niefajnie.zapłaciłam 40 zł, a sam Maciek no coż-gej pierwsza klasa i jaki glosik ma fajny Nic nie mam do gejów bo moj poprzedni fryzjer tez jest gejem ale niestety zostawiłam go w Lublinie i dalej szukam dobrego fryzjera.ehhh ciezko bedzie.buziaki


Mam takiej samej długości włosy i marzy mi się taka sama fryzura. Więcej objętości, optycznie więcej włosów uzyskane przez odpowiednie cienowanie, skrócone max do długości za ramiona (może jeszcze + grzywka na bok). Zastanawiałam się nad wizytą w polecanych tu salonach - Ricci lub w Jean Beira u pani Ewy, ale po poście Opiumalfy już sama nie wiem gdzie iść, żeby tak mnie ścięli
medunia jest offline Zgłoś do moderatora