Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kto ze mną zaczyna od jutra arobową 6???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-15, 23:08   #13
pIWONIA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 609
Dot.: Kto ze mną zaczyna od jutra arobową 6???

Cytat:
Napisane przez monka111
ja chyba zaczne jutro około godź 14 -to chyba nie ma znaczenia - jak wróce z uczelni -bo rano to nie dam rady - wstaję o 6 jutro - a wieczorem mam zamiar wyjść trochę poszaleć więc też nie będzie czasu.
za to pojutrze będzie idealnie - 2 serie jedna rano-gdzieś o 9 a druga wieczorkiem -taki mam plan
Heh ja chyba zrobie jutro rano (czytaj:koło 11 ).Zapisuje się też do Fitness Klubu (siłownia,taniec,gimnasty ka,joga), może to mnie troche "rozkręci" i zmotywuje Bo sama siebie zmotywować nie potrafie <znów:lenistwoooo> Moge tylko napisać (wiem, byc może to głupie ), że ja po dwóch dniach WIDZIAŁAM REZULTATY Czytałam przed chwila wątek o A6W gdzie ktoś pisał że po hmm...wieluuuu wielu dniach (chyba z 20) nie widzi rezultatów Kurcze może rzeczywiście to zalezy od danej osoby - na jedną działa na inną nie Bo ja NAPRAWDE widziałam po głupich 2 dniach rezultaty Może to nawet przez zwykłe napięcie, "czucie" mięśni ale jednak - pamiętam:coś wspaniałego <gdyby nie to lenistwooooo >

Tylko że tak strasznieeee nie chce mi sie przebijać przez te setki stron wątków o A6W (zwłaszcza na innych forach) A potrzebuje rad jak prawidłowo robić ćwiczonka bo się gubie

Kiedy wdech kiedy wydech? I co zrobić, żeby szyjka nie bolała?

Tak czy tak JUTRO PIERWSZY DZIEŃ

__________________
Get the point?
Good.
Lets dance!
pIWONIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując