Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-15, 22:47   #3747
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Annucha Pokaż wiadomość
Slyszalam o czyms takim ale zbytnio sie nie zaglebialam,napewno sprawdze dzieki. A moge wiedziec gdzie go zakupilas?
Zalezy jakiego rodzajumasz te przebarwienia? Jest jeden kosmetyk , podobno skuteczny na plamy pigmentacyjne z hydrochinonem

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Cytat:
Napisane przez emanuelle2 Pokaż wiadomość
dołączam się do pytania

Witam
mam cerę tłustą z zaskórnikami,koło nosa i pod oczami popękane naczynka
zamierzam zakupić następujące kosmetyki:
- żel hialuronowy lub podwójny żel hialuronowy+jakiś olej
-serum lemon lub azelo
-hydrolant oczarowy
Jak myślicie-czy te kosmetyki będą dobre na tłustą cerę z zaskórnikami i zmarszczkami?
i ewentualnie jakie oleje polecacie do ciała na bardzo suchą skórę?
Jeżeli napisałam w złym wątku to przepraszam ale jestem nowa i jeszcze zielona;(
Troszke zgłupiałam bo nie wiem czy tłusta czy sucha skora...
Do suchej, jaka sama raczej reprezentuje poza strefa T, to ja mieszam zel HA z olejem avocado lub rózy rdzawej, super nawilza. Tylko ja to wklepuje a nadmiar jak nie wsiaknie - przykładam papierowy recznik.
Buzia jest fajna, mieciutka. Dotego robie sobie serum z ceramidami i vitasourcem na zmarchy),jakmi sie tam zmiesza
A na naczynka polecam jednak avene antirougerous jour nawilzajacy- jak dla mnie rewelacja. Teraz kupiłam sobie trojpeptyda i bede dodawać go do kremu na noc.

Polecam Ciosławiona babuszke agafię Pervoe reshenie kremik naturalny, nie tłusci, do skory tłustej idealny, a bardzo dobrze wpływa na naczynka. Mnie troszke mało nawilza ale fakt ze na naczynka wpływa doskonale. No i ma naturalny filtr ( jest osobny watek o naturalnym filtrze, gdzie dziewczyny wychwalaja ten krem). Tez polecam.

Jak na zmarszczki to moze olejek winogronowy? tu w zasadzie nie ma co zapchać...a na zmarszczki super.

Edytowane przez Lui1234
Czas edycji: 2013-05-15 o 22:52
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując