Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - seks analny w ciąży?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-26, 17:32   #9
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: seks analny w ciąży?

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Opowiadała mi mama koleżanki, która pracuje na ostrym dyżurze Wiem że to brzmi śmiesznie i na pewno nie dotyczy wszystkich ale moze sięprzytrafić
Wiesz, ja jednak bede sie opierac na medycznych aspektach

zacytuje

Pytanie 162 28.09.2005 Jak się ma kwestia uprawiania seksu analnego do problemów z utrzymaniem kału. Słyszałam takie opinie i bardzo mnie one niepokoją. Jak należy postępować, żeby stosunki analne nie stały się przyczyną kłopotów ze zwieraczem w kolejnych latach?


Po kilku minutach od zakończenia stosunku, zwieracz zaciska się całkowicie. Wszystkie oznaki stosunku znikają najpóźniej na drugi dzień, a w czasie stosunku nie powstają żadne trwałe zmiany. Odbyt jest fizjologicznie przystosowany do codziennego rozciągania (w czasie wypróżniania). Stosunki analne, nawet częste, nie spowodują utraty kontroli nad zwieraczem. Zwiększone zainteresowanie tą strefą może nawet zwiększyć siłę tego mięśnia i poprawić kontrolę nad nim. Przy zachowaniu podstawowej ostrożności, czyli dużej ilości nawilżacza i odpowiednim rozluźnieniu, stosunek analny jest bezpieczny.
z http://www.seksanalny.com.pl/porady/
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując