Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-12, 17:56   #2955
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
To będzie wycieczka czy pobyt stacjonarny? Z biurem podróży czy na własną rękę ?
Ciekawa nie jestem, ale lubię wiedzieć .
Z biurem, wypoczynek (bez objazdow) wg mnie oferta jest rewelacyjna i dlatego sie zdecydowalismy
Wrzucilabym linka, ale z tel. to mission impossible

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ciekawa na pewno jestes, na tym wątku są same ciekawe przypadki tylko ciekawska już nie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Który hotel? Byłam w Mombasie i na safari - fajnie było, safari niezapomniane wrażenia, przy hotelu w Mombasie (a właściwie obok miasta) bardzo ładna plaża choć z uciążliwymi tubylcami namawiającymi na wycieczki. Ogólnie tam jest straszna bieda i niebezpiecznie - lepiej bez zaprzyjaźninego tubylca nie wychodzić z hotelu na ulicy każdy ma pistolet i nóż w kieszeni i nic do stracenia Jednak mi tych ludzi było szkoda, więc wynosiłam tym na plaży jedzenie i ubrania. Wszyscy tam się bardzo cieszą z wszelkich giftów. Można też zamieniać rzeczy na ich miejscowe towary typu jakaś rzeźba, ręcznie robione klapki Generalnie polecam wyjazd, tylko trzeba być ostrożnym.
Jezuuu, nie strasz mnie i tak nie spie po nocach z przerazenia
Hotel mamy przy plazy Diani, nie zamierzam sie stamtad oddalac

Pingwinku, bralas Malarone podczas pobytu tam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora