Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak wpisać nazwisko na zaproszeniu :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-23, 15:05   #15
Nudeline
Raczkowanie
 
Avatar Nudeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 117
Adresowanie zaproszen

Mam problem dotyczacy adresowania zaproszen slubnych. W wyszukiwarce znalazlam wiele na temat zaproszen - gdzie je kupic, co napisac itd. Nie wiem jednak, gdzie umiescic ich adresata - czy wypisuje sie z imienia i nazwiska osoby zapraszane na kopercie a w srodku, tzn. w samym zaproszeniu np. wierszyk i informacja gdzie odbedzie sie uroczystosc
(np. Agata... i Pawel...serdecznie zapraszaja Panstwa na uroczystosc zawarcie zwiazku malzenskiego, ktora odbedzie sie dnia...o godzinie...w...Po uroczystosci zaslubin milo bedzie nam goscic Panstwa na przyjeciu weselnym w....), czy tez nalezy w samym zaproszeniu wymienic z imienia i nazwiska osoby zapraszane (czyli zamiast slowa "Panstwo" wypisac zapraszane osoby z imienia i nazwiska)?
Mam nadzieje, ze nie zakrecilam za bardzo, ale naprawde nie mam pojecia, jak to powinno wygladac. Zaproszenia wraz z drukiem mam zamiar zamowic przez internet, i raczej nie wyobrazam sobie, ze mialabym firmie dostarczyc liste gosci. Czy ktoras z was miala podobna sytuacje? Zastanawiam sie jeszcze, czy nalezy dodatkowo zamowic sobie na wybranej w internecie kartce wydrukowanie samego slowa "zaproszenie", bo wiekszosc owego slowa nie posiada. Czy ktos moglby mi napisac jak to powinno wygladac?
Nudeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując