Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-26, 09:24   #792
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez Moniak19 Pokaż wiadomość
Proszę o analize następujące rzeczy...

Clarsebic Emulsja


skład;Aqua, glyceryl polymethacrylate, pentylene glycol, propylene glycol, polyacrylamide, C13-14 isoparrafin, laureth-7, lactoferrin, piroctone olamine, dipotassium glycyrrhizate, sodium hyaluronate, carbomer, vitis vinifera, triethanolamine, telmesteine.

Clarsebic krem


Sklad: Aqua, isohexadecane, butyrospermurn parkii, pentylene glycol ethylhexyl palmitate, cera alba, PEG-30 dipolyhydroxystearate, bisabolol, polyglyceryl-6 polyricinoleate, tocopheryl acetate, hydrogenated castor oil, lactic acid, solanum lycopersicum, citrus limonum, vaccinum myrtillus, citric acid, malic acid, allantoin glycyrrhetinic acid, butylene glycol, magnesium sulphate, piroctone olamine, magnesium stearate, disodium EDTA, vitis vinifera, ascorbyl tetrisopaImitate, propyl gallate, telmesteine.


Przypominam się skromnie...nie wiem czy to zamówić w aptece czy nie a trochę drogie jest. Dodam że dermatolog mi to przepisała.
W emulsji bardzo wysoko jest polyakrylamid i mam mieszane odczucia wzgledem tego skladnika jednak moge przymknac oko bo uzywalam balsamu Xerialine ktory tez zawiera go dosc wysoko i nic sie nie dzialo.

Dobor skladnikow w preparatach jest taki aby dzialaly zgodnie z przeznaczeniem jako dermokosmetyk.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora