Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-11, 07:51   #3198
kateBB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 92
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Tak, to, co mówisz, to prawda, ale tu tak naprawdę nie chodzi tyle o stosowane kosmetyki, ale o to, że moje włosy mają taką nieładną fakturę. Im są cięższe, tym lepiej, bo leżą, a nie fruwają w każdą stronę, niezależnie, ile bym tego stosowała. Maski staram się w miarę regularnie, niestety, od miesiąca mam generalny remont i każdą wolną chwilę (czytaj kiedy nie jestem na studiach) muszę sprzątać, więc nie mam nawet na to czasu, ledwo mam siły umyć włosy! Waxa używałam kilka lat temu z powodzeniem i sama polecam, wrócę do niego pewnie po świętach. Bardzo długo też stosowałam szampony typu Rzepa Barwy itd ( jak zaczęłam swoją przygodę z Wizażem, każde wejście na forum rozpoczynałam od wizyty w tym podforum ) Chyba mogę to podsumować tak- nie lubię moich włosów :-P
A tak przy okazji, który szampon z Ziaji polecasz najbardziej? Lubię tą firmę, także chętnie wypróbuję
Zdecydowanie Ziaja "olej rycynowy" bardzo fajny jest, dobrze myje, jest bardzo wydajny, włoski są miękkie i błyszczące . z odżywek stosowałam również olej rycynowy i aktualnie ryż. Z oleju rycynowego byłam chyba jednak bardziej zadowolona. Ryż za mało nawilża jak dla mnie.
W planach mam zamiar wypróbować odżywkę pszenica, bo z tego co widziałam to jest zachwalana, więc myslę że warto, tym bardziej że cena jest smieszna- ok 4zł.
kateBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując