Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - droższe tusze - skąd taka rozbieżność w ocenach?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-04, 11:11   #8
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: droższe tusze - skąd taka rozbieżność w ocenach?

Tuszów górnopółkowych używam od niedawna, zresztą pod wpływem wizażu Jako maniaczka tuszów, ze średniopółkowych wypróbowałam bardzo dużo. Z górnej półki do tej pory miałam Diorshow, L'Extreme, teraz używam YSL. Dwie pierwsze chyba opisałam na KWC. Dior faktycznie daje teatralny efekt, ale szybko się osypuje, dwa pozostałe są dla mnie prawie idealne. Najważniejsze dla mnie jest, że każdą mogłam się pomalować b. szybko, nie zlepiały rzęs, przy innych nieraz walczyłam z posklejanymi włoskami. Wadami są faktycznie ceny z kosmosu - ale jesli L'Oreal chce za ten nowy z bazą (zapomniałm nazwy ) ok. 60 zł - wypróbowałam i dla mnie był to koszmar - to wolę trochę dołożyć i mieć coś, co mi naprawdę pasuje. Te górnopółkowe faktycznie zasychają dość szybko - na to jednak podała sposób któraś z Wizażanek - wlać do tuszu 2 krople nietłustego płynu do demakijażu Wypróbowałam i w ten sposób reanimowałam L'Extreme. Najczęściej używam kosmetyków średniopółkowych, czasem pozwalam sobie na szaleństwo, głównie w kolorówce. I przy tuszach różnica jest dla mnie zauważalna.
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując