Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MMowe plotki:)
Wątek: MMowe plotki:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-15, 08:59   #528
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez czikiczikita91 Pokaż wiadomość
Ja uzywam tego mleczka od dawna, zuzylam juz chyba ze 3 opakowania naprawde fajne, dokladnie zmywa makijaz, jak zadne inne mleczko przy tym nie podraznia i nie pachnie.
Ja mam zapachowe, ale jest na opakowaniu napisane ze zapach w nim to nowosc , w kazdym razie pachnie bardzo delikatnie wiec jest ok .
Emalia mowimy o mleczku do demakijazu które polecała Tylkokasia w swoim filmiku

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Dziękuję pięknie za wiadomość - przy najbliższych zakupach, jak tylko wykończę Avenkę, wypróbuję tę polecaną przez Ciebie Jak mówisz, że leczy, to może i dla mnie stanie się zbawieniem na liczne niestety niespodziewanki i potem ślady po nich...
A praca oki, w czwartek jadę odebrać swój rozdział od poprawy a aktualnie ślęczę nad wynikami badań Widzę dla siebie światełko w tunelu Dziękuję za pamięć
Bo Ty kochana to powinnas isc do kosmetyczki z problemami skornymi i tam je zwalczac- regularne wizyty a do tego czasami chodz sobie na zabieg darsonwala- koszt około 10zł a przyspiesza gojenie. W domu uzywaj olejku z drzewa herbacianego , jest silnie bakteriobojcze.
Jak masz pytania to pisz

Aska a własnie jak tam olejek? Kupiłas? Uzywasz? Pomaga.... choc na to trzeba poczekac

Cytat:
Napisane przez ramoncia217 Pokaż wiadomość
Dzięn dobry
Mam do was pytanie. Może ktoś mi powie co oprócz pędzli, cieni, powinnam mieć w swojej kosmetyczce żeby malować??
Do malowania siebie masz na mysli czy innych?

OE powiedz mi kochana jak Ty tej białej bazy Inglotowej uzywasz? Mieszasz z podkładem czy najpierw baza potem podkład? Bo jak ja probuje baza na twarz i podklad na to, to mi sie strasznie marze po twarzy wszystko

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Ilona pogratuluj siostrze
Jezeli chodzi o baze pod makijaz to ja uzywam silikonowej (mam tłusta cere)- wczesniej miałam DAXa teraz mam Inglota.
Ta z DAXa była bardzo dobra, Inglot jest tez dobry ale chyba wroce do tej 1
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora