Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleśkowe pazurków mazanie;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 16:18   #68
clubowa
Raczkowanie
 
Avatar clubowa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 169
GG do clubowa
Dot.: Oleśkowe pazurków mazanie;)

ładne zdobienia i kolorystyka, widać, że lubisz to co robisz ale... no właśnie jest jedno ale (głównie przez moje zboczenie zawodowe ze tak powiem heh) jako, ze jestem przyszłą kosmetyczką (tudzież również manicure i pedicure mam na codzień i wiele już widziałam) a po moich ostatnich praktykach jestem uczulona na zalane skórki bądź niedomalowane Takie zboczenie zawodowe jak już wcześniej napisałam - kosmetyczka u której miałam praktyki mi je wpoiła i teraz jakoś tak zawsze zwracam na to uwagę i zaczęłam to dostrzegać :P Tak więc powiem Ci ze na ostatnim zdobieniu masz kilkumilimetrowe niedomalowanie przy skórkach u nasady co bardzo się rzuca w oczy (a moze tak tylko mnie ze względu na moją edukacje w tym kierunku? Nie wiem sama ) nie chce pisać tego żeby Cie obrazić, broń Boże, po prostu dzielę się swoim zdaniem i tak mnie po prostu uczono, żeby dojeżdżać do skórek (ale tak żeby ich nie zalać ) bo niedomalowanie wygląda jak odrost ;-P

to tyle, pozdrawiam, miłego dnia oraz powodzenia w dalszym tworzeniu wzorków! : )
__________________
call me kitten. mr kitten.


Blog dla miłośniczek kosmetolożki http://vogue-beauty.blogspot.com/
clubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując