Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-21, 14:29   #1630
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
TmargoT Nie wiem, gdzie robiła, ale widziałam już botoxy robione u kosmetyczki po kursie zakładania tipsów, więc można się spodziewać różnych rzeczy. Ja robiłam w gabinecie kosmetycznym prowadzonym przez lekarza dermatologa. Po pierwszym razie wcale nie zniknęły mi wszystkie włosy. Zresztą do dziś są, ale znacznie mniej, są słabsze i mam sporo łysych placków, gdzie w ogóle nie rosną. Nie wierzę w metodę, po której włosy na nogach znikają bezpowrotnie. Za to po pierwszej sesji przestały mi wrastać włosy, a z tym problemem borykałam się przez wiele lat. Z tego, co się orientuję, to najlepsze efekty są na włosach ciemnych i mocnych (na bikini od razu przestały rosnąć), im włosy jaśniejsze i cieńsze, tym efekt będzie słabszy. Dla blondynek wręcz nie poleca się IPL. Fakt, że od czasu, gdy robiłam IPL po raz pierwszy pojawiły się nowe metody, np. laser frakcyjny. Ponoć bardzo skuteczny i mniej bolesny niż zwykły laser. Ale nie próbowałam go, więc nic więcej nie mogę powiedzieć.
no widzisz,a u mnie po jednej sesji larea diodowego znikło 50% włosów.
chciałam troszkę zaoszczędzić i mieć mniej bolesny zabiegi kolejne 3 sesje zrobiłam na IPL-u.w efekcie wydałam tylko pieniądze,a nie zmniejszyło mi nawet o 1/3 ilości włosów.są tylko delikatniejsze (nie twarde)
mam porównanie i moge się za siebie wypowiedzieć.
fakt,łatwiej wydać 99 zł za IPL-a,niż 500 zł za diodowy,ale efekty po diodowym są nieporównywallnie widoczne.tu wystarczą 2 wizyty,a pozbędziesz się w 99% włosów
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora