Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-23, 15:39   #2441
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
kochaneczka super ten kolorek, taki jaśniutki i czysty na odroście wyszedł, ja myślę, że to jest 11/12 poziom
dziękuję kedud! tylko ze mnie cos wzielo teraz na przyciemnienie.. bo mam wrazenie ze z tymi jasnymi wloskami jestem taka...sztuczna..;/
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

masz poziom 11 teraz. na 10 minut spokojnie starczy.
dzięki bunny, powiedz proszę, czy ten 10AV przyciemni mi trochę? chcialabym teraz troche przyciemnic bo jak juz pisalam wyzej kedud to jakos sztucznie sie czuje;/ nie wiem z czego to wynika, czy po prostu chec zmiany czy co? wczesniej mi sie podobalo..
chcialabym miec cos w stylu Agatau wlasnie, bardzo mi sie podoba jej kolorek. Czym taki kolor osiagnac..? ten 1oav bedzie dobrym rozwiazaniem teraz?

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kochaneczka
fajny masz kolor bardzo jasny i chłodny
Agatko dziękuję, troche za jasny mi sie ten kolor teraz wydaje.. moglabys zdradzic czym Ty ostatnio farbowalas? bo jakos przeoczylam. Twoj kolorek wlasnie mi się teraz strasznie podoba i jak bunny Ci pisala masz poziom 10, ja mam jeszcze o ton jasniejsze.


HopeMagda- Wszystkiego najlepszegooooooo!!!

Kochane, a ja jutro do fryzjera sie zapisalam na sciecie!! ,masakra ale mam stresa!! heh i sama nie wiem jak się obciac.. czy tylko wyrownac dluzszy przod do tylu(pozostalosci po bobie) i nastawic sie na zapuszczanie... czy moze jakas fryzurke sobie strzelic..? W czym byscie mnie widzialy? mysle o grzywce na bok takiej dluzszej..
Czy sądzicie, ze moje cienkie z natury wlosy nadają się na zapuszczanie? marzę o takich do polowy plecow...
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo

Edytowane przez kochaneczka
Czas edycji: 2011-02-23 o 15:42
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora