Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-21, 23:50   #2340
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

czekoladowo mnie od pewnego czasu tak caly czas boli lewy jajnik nie wiem co jest bo tez biore hormonki bylam u gina twiedzila, ze wszystko ok a mnie nawet przy badaniu bolalo zapisalam sie do innego ale dopiero 5 kwietnia wizyta

z tymi pająkami i innymi owadami obrzydliwymi nie jestem sama jednak potrafie caly dom na nogi postawic nawet w nocy a jak juz jetsem sama to z odleglosci 5m rzucam w to cos co mam pod reka raz malo sie nie zabilam tak uciekalam jak zobaczylam na ścianie w kuchni szarancze a byla taka wielka zamknelam drzwi i zadzwonilam po babcie zeby ja zabiła bo nie moglam obiadu zrobic kiedys mi do kaptura wrzucili żabe chyba cała ulica mnie slyszala tak sie darlam bleeeee

taki egzamin o ktorym wy pisalyscie po skonczeniu szkoly to ja teraz w czerwcu beda miala tylko ja jestem na techniku farmacji wiec 2 lata do ogarniecia

zastanawiam się ta farba garnier 100% color to jaka ma wode 6%? a stockolm 9% tak? zastanawiam sie czy w stockholmie nie podmienic wody bo nie wiem czy za jasno nie wyjdzie

Edytowane przez kropelkaa
Czas edycji: 2011-03-21 o 23:52
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora