Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-27, 07:34   #1157
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
tak, chromaline, mówię nie zasycha, ma fajniejszą konsystencję i jakoś tak gładziej sunie po powiece.. jedyne co, to jest trochę mniej czarny niż Blacktrack.. ale na powiece nie jest to zauważalne..

nie zaschnie.. ja wyjmuje ten aplikator i normalnym pędzelkiem z niego nabieram linera i jadę po powiece.. dużo wygodniej, bo w pędzelku masz mokrą tylko końcówkę włosia, a aplikator jest cały upaćkany i brudzi i skleja rzęsy

z MACoych linerów mam tylko fluidline'y, chromaline i superslicki.. innych nie testowałam, więc nie wiem aha.. i mam taki mały chyba z Hello Kitty, wygląda jak błyszczyk i na końcu aplikatora ma taki malutki, cieniutki pędzelek.. ale mam go jaśniutkiego i używam właściwie tylko do wewnętrznego kącika..
Dziękuję to pomacam to, co rekomendujesz A takze spróbuje aplikacji Superslicklinera pędzelkiem Dzisiaj się cała na rekach ufajtałam Superslicklinerem dobrze ze na powice nie

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
A najlepiej od razu wszystkie mam dylemat, który na pierwszy ogień - potestuje przy najblizszej wizycie w MAC.

Swell Baby był tylko takim nieznacznym akcentem, by nieco ochłodzić makijaż - chyba szarość matowa powinna się sprawdzić w tej roli - nie znam jeszcze na pamięć MAC - owej kolekcji cieni, ale pewnie w stałej jest coś podobnego.
Eee wszystkie to nie Ja zaczynałąm od jednego- Soft Ochre, po jakimś czasie drugi, po dużo dłuższym tzreci, a ostatnio dzięki Kamillo czwarty

A tak, w stałej ofercie jest szarosć, a nawet dwie - Print i Coppeprplate - choć ten ostatni to nei klasyczny szarak Ale i tak zła jestem, ze Swell Baby nie kupiłam

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Dokładnie ! Też tak wczoraj pomyślałam jak zrobiłam fotkę.
Ale zakochałam się w Expensive Pink!!!! Rewelacyjny kolor
Dzisiaj użyłam pierwszy raz, także wypowiem sie pod koniec dnia lub nawet za kilka dni po dokładniejszych testach. Już widzę ,że puder P+P jest chyba bardziej zmielony i daje większy efekt wygładzający buzię, ale mnie przede wszystkim zależy na utrwaleniu makijażu..... a reszta to już tylko bonusowe dodatki
Zgadzam się z Tbą co do Expensive Pink Juz po pierwszym uzyciu byłam zachwycona kolorem

A co do pudru p+p -wg mnie najładniej wykańcza i matuje buzię i super tuszuje cienie i zagłebienia pod oczami !
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora