Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-15, 18:26   #1585
ann09
Raczkowanie
 
Avatar ann09
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 330
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez majeczka2012 Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam bardzo, Dziewczyny, za tak miłe słowa!
Nie spodziewałam się, że moje włosy mogłyby się komukolwiek spodobać.. Mojemu chłopakowi też bardziej podobam się w falowanych, ale moim zdaniem nie wyglądam w nich aż tak dobrze, bynajmniej przy takiej długości.. W dłuższych wyglądam o wiele lepiej..

ciri15 - nie, nie wydaje Ci się - niestety, mam pocieniowane włoski.. Teraz muszę zrobić wszystko, żeby jak najszybciej odrosły..
Jak myślicie - pasowałby mi jasny rudy wpadający w pomarańcz?

Załączone zdjęcia były robione dzisiaj. Włosy są ciemniejsze przez lakier do włosów i lampę błyskową..
Nie patrzcie na mnie - wiem, że wyglądam masakrycznie..
jestes bardzo ładna ale mysle ze w dłuzszych włosach byłoby Ci lepiej

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez majeczka2012 Pokaż wiadomość
Moje włosy po podcięciu końcówek u fryzjera, umyciu Radicalem i nałożeniu maski Biovax do włosów słabych ze skłonnością do wypadania (+ naturalnym wyschnięciem, bez użycia suszarki). Nie chcę mieć takich fal przy tej długości!
Ogolnie w porzadku, tylko hmm cos mi sie na gorze nie podoba

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez smutna_dziewczyna Pokaż wiadomość
A to moje włosy po ponad 2-miesięcznej pielęgnacji, kurcze jeszcze tyle brakuje im do ideału...
łaaaa jakie ładne jak o nie dbałas, podczas tych 2-miesięcy?

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Moje
ojej jakie zadbane super! jak o nie dbasz?

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
A to moje piórka. Pierwszy raz tutaj
masz idealne wlosy! uwielbiam proste, włosy w prostą grzywką są cuuuudowne
ann09 jest offline Zgłoś do moderatora