Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-01, 14:21   #777
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoś stosował farby ,,Inebrya,,? tubki też ogromne 100 ml kolory na palecie ładne a opis całkiem zachęcający.

...a i jeszcze jedno osoby które stosują Goldwella...jakich utleniaczy używacie?

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Dziewczyny miesiąc temu pisałam wam o sprayu Goldwella używanym tuż przed farbowaniem po to aby wyrównać strukturę, nie znam składu ale go wynalazłam:
Goldwell Equalizer:
Structure Equalizer 150ml
Preparat wyrównujący strukturę włosów
Wyrównuje drobne różnice w strukturze włosa i zapewnia pewny i równomierny efekt kolorystyczny.

Zastosowanie: przed nałożenie koloru rozpylić równomiernie na suche lub osuszone ręcznikiem włosy. Nie spłukiwać.
Pojemność 150ml
przede wszytskim - zdrowia,

teraz tak co do farby pojemnosc ekstra, fajnie zapowiada sie sklad. ja na razie testuje helen seward i musze powiedziec, ze jestem stosunkowo zadowolona bo z czerwieni i to miedzy poziomem realnie 6, a 7 pozwolila na samej wodze 6 wrocic do rudego. wlosy nie odczuly specjalnie zmiany. jedyne czego mi brak to magnetyczny polysk kolestona, ale nie wiem czy jest wrt swojej ceny ( zwlaszcza, ze chce dalej zapuszczac wlosy). natomiast jesli nie bede z nich zadowolona do testowania wybralam jeszcze jakies farby "keratin complex" tez tanie, podobno dobre ( ale musze sprawdzic opinie). zatem jesli masz ochote probuj, ja chetnie zobacze fekty.

co do sprayu- myslisz, ze dziala podobnie do prepigmentacji czy tez szybko jego efekty znikaja ( jesli dobry to trza sprawdzic cene i ruszac do boju)

co do Twojej kombinacji- niezle

aaa i jeszcze moje zastrzezenie do kolestona- nie wiem czy spotkalyscie sie z czyms takim, ale to pierwsza fabra, ktora bedac na poziomie 7 nie zlapala moich odrostow, to mega dziwne bo inne farby sprawialy, ze byly wrecz zolte
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując