Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka o gładka cerę... mięką, bez rozszerzonych porów i przebarwień.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-11, 13:06   #12
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: Walka o gładka cerę... mięką, bez rozszerzonych porów i przebarwień.

Hej dziewczyny !
Dołączam się do tego wątku.
Mam cerę przetłuszczającą się z rozszerzonymi porami. Niedoskonałości jakieś też się pojawiają.
Ja również nie używam podkładu, jedynie korektor jak mi coś wyskoczy. Jestem zadowolona z takiego efektu, ponieważ nie znoszę mieć podkładu na twarzy , w tedy się czuję tak sztucznie. Podkładu używam jedynie na jakieś większy wyjścia.
Ja mam taki swój patent , ponieważ uważam ,że jak cera jest znakomicie oczyszczona , wręcz promienna to bez podkładu wygląda jeszcze ładniej.
Kiedyś używałam podkładów i zauważyłam ,że po jego odstawieniu cera polepszyła się.
Porów skóry się nie pozbędziemy to fakt, ale możemy je zmniejszyć. Ja w tym celu stosuję maseczki zwężające pory , lubię np z Lirene. Używam również zielone glinki , polecam z firmy Dermaglin. Piszę o tych , które faktycznie działają.
Duże efekty podobno daje maseczka z kurzego białka. Bardzo zwęża pory. Jeszcze jej nie wypróbowałam , ale mam taki zamiar. Podobno działa jeszcze maseczka aspirynowa.
Ogólnie uważam,że powinnyśmy przetestować te domowe , naturalne maseczki!

Ale myślę ,że żelem który przełomowo polepszył moją cerę i od tej paru lat nie stosuje żadnego innego , jest właśnie żel Babydream z Rossmanna. O jego zachwytach mogłabym się rozpisywać.

Przetestowałam już wiele kremów i toników, te które mogę polecić to zdecydowanie Soraya, Ziaja i aktualnie stosuję z La Roche Possay, Effaclar K , wraz z kremem i jestem zadowolona.

Chciałabym dodać,że znakomicie również sprawdza się parówka , znakomicie oczyszcza pory i cerę, pomaga w walce z zaskórnikami. Jest doskonałym "podkładem" do maseczek oczyszczających i innych zabiegów. Wypróbujcie koniecznie!
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując