Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 14:09   #818
cynaamonka
Wtajemniczenie
 
Avatar cynaamonka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa & okolice
Wiadomości: 2 293
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
albo emerald z coastal scents, tak czy inaczej skarpetta ma rację wszystko co w nazwie ma emerald można zaryzykować
Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Moje propozycje:
Roflmao Meow Cosmetics
Emerald GOSH
Emerald SilkNaturals
Emerald Lumiere Cosmetics
Yeah Yeah Yeah Lost in MakeupLand
Emerald bareFaced Mineral Cosmetics
Emerald Facet Sephora
Jak coś jeszcze sobie przypomnę, znajdę, to dam znać
Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
Cynaamonko, aj, ja już dziś wysłałam listek do Ciebie, a mogłam Ci wrzucić cień Sensique z limitowanki Paradise Island - co prawda nie jest mineralny i niezbyt renomowanej firmy, ale zdaje się, że mam właśnie taki kolor jakiego szukasz (przynajmniej wg mojego monitora ).
Dziękuję dziewczyny za taki szybki odzew
Właśnie zapomniałam dodać, że kryterium mineralności jest kluczowe - tam gdzie mogłam przerzuciłam się w całości na minerały - cienie, podkłady i róże i jestem w tej kwestii ortodoksem Ostatnio padł bastion rozświetlaczy, teraz tylko się zastanawiam co tu z pryzmami Givenchy i resztą dobrodziejstwa zrobić...
Linery i błyszczyki używam mineralne i nie, podobnie jak korektory, ale tu się waham czy nie zostać przy samych minerałkach, Tylko co do kredek i tuszy nie widzę opcji
Dorzucę od razu tego Roflmao do zamówienia Is, mam nadzieje, że mi pozwoli na edycję
cynaamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując