Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-19, 15:38   #221
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

witam
dziękuję za odzew
podrażnienie zniknęło,dzisiaj ręka wygląda normalnie

Co do cynamonu to używam go i w kuchni i do peelingu kawowego i miałam mydło cynamonowe i nigdy nic się nie działo.
Ale jednak olejek cynamonowy to skoncentrowana forma i chyba to już było za dużo dla mojej skóry,zwłaszcza że porządnie go sobie wmasowałam a on przecież działa silnie rozgrzewająco i może podrażnić.

Napisałam w tej sprawie do Pani Ewy i dostanę nową kostkę . Pani Ewa odpisała, że teoretycznie mogło do tego dojść że olejek się nie wymieszał do końca i zgromadził się w jednym miejscu,chociaż nikt do tej pory nie zgłaszał takiego problemu. Pechowo padło na mnie,mam nadzieję że to pojedynczy przypadek. Bo sama mam zamiar jeszcze używać tego balsamu ( tzn tą kostkę już wyrzucę i się do niej nie zbliżam )

Co o olejów to trochę byłam na to przygotowana,bo niektóre naturalne szampony też mi ich nie domywają. Także testowanie mydełka do mycia włosów odkładam na inny termin. A włosy umyłam jednak miodowym kremem może to jego wina. Dzisiaj myję głowę szamponem
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"

Edytowane przez fiolka85
Czas edycji: 2012-02-19 o 15:41
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując