Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-05, 20:37   #4296
GreenSlinky
Raczkowanie
 
Avatar GreenSlinky
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 106
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
HA rozcienczac z czyms i dodac niacynamid? czy po prostu dac sama witamine do hialuronu? Boję się lepkości i tłustości.
Ja bym zrobiła tonik. Apsik kilka postów wcześniej wspominała Chyba, że to ni w tym wątku...
A ja właśnie też pisze w sprawie tejże witaminki. Przymierzam się do kolejnego zamówienia ZSK, bo tu glinka się kończy, HA by się przydał (olejki na razie są, bo ostatnio 'wyżebrałam' przy zamówieniu na BU olej z nasion malin I jeszcze pachnotka i konopny jest...). I właśnie się zastanawiam czy zamówić niacynamid, a może witamine C... A może All in one? Chciałam zamówić jakąś witaminke, by zrobić z niej tonik, choćby z wodą mineralną i przemywać buźke codziennie. Powód: przebarwienia po wypryskach. No i jakiś antyoksydant by się przydał
Jeszcze jedno: czy muszę taki tonik z np. z niacynamidem konserwować jeżeli będę trzymać w lodówce?
__________________
It's okay to be any kind of woman you wanna be. I wish the world would see that.
~ LynZ Way
GreenSlinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując